Zobacz więcej ofert pracy

Programista aplikacji mobilnych

MOVITECH
Kraków
praca stacjonarna
1696 dni temu

Ogłoszenie numer: 2586005, z dnia 2019-08-06

MOVITECH to polska firma z 10 letnim stażem na rynku. Firma zatrudnia specjalistów z bardzo różnych dziedzin: od elektroników, przez programistów, scenarzystów, dźwiękowców, lektorów czy filmowców. MOVITECH konstruuje i produkuje swoje własne rozwiązania od A do Z oraz dostarcza je do największych instytucji kultury w Polsce.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Tworzenie aplikacji mobilnych od podstaw dla branży muzealnej i turystycznej
  • Utrzymywanie i rozwijanie aplikacji na platformy Android i/lub iOS
  • Testowanie tworzonych aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji stworzonych rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (IT) lub min. 5 lat doświadczenia
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość wybranego API: Android (Java lub C++) i/lub iOS (Objective-C)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
  • Wysoka samodzielność i umiejętność planowania pracy

Mile widziane:

  • Znajomość innych API
  • Znajomość programowania wielowątkowego, zarządzania pamięcią i optymalizacji
  • Znajomość trendów technologicznych i UX
  • Portfolio / ciekawa aplikacja mobilna