Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    6 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista BI (Big Data​)

Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
praca stacjonarna
686 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AL/PPBI/TK/3/0920
Opis stanowiska
  • Rozwój procesów przetwarzania danych (batch i real time) w środowisku Big Data (Hadoop, Apache NiFi, Apache Spark, Apache Ignite)
  • Praca projektowa w zespołach SCRUM BI nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dla biznesu
  • Rozwój kompetencji technologicznych (przy wsparciu liderów technicznych rozwiązań)
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe: informatyczne, techniczne lub pokrewne lub ostatnie lata studiów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Dobra znajomość Pythona w procesach przetwarzania danych
  • Znajomość SQL
  • Chęć rozwoju jako developer w obszarze Big Data
  • Komunikatywność, orientacja na klienta, współpracę i wyniki
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej
  • Dostęp do nowych technologii
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego, oferty pracownicze)