Najnowsze oferty pracy

  • Process Automation Specialist (RPA, VBA)

    ManpowerGroup   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Duties: Support automation solutions throughout the entire lifecycle (design, creation, implementation, test, maintenance, enhancement) using RPA (Power Automate), VBA and SAP scripting; Maintain already deployed automation tools (robots, macros etc) and codes archives; Resolve incidents within...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa BI Developer Warszawa
Programista BI (Hurtownia Danych)

Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
młodszy specjalista (junior)
umowa zlecenie
praca stacjonarna
750 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Rozwój procesów ETL oraz struktur hurtowni danych we współpracy z Architektami i Administratorami BI
  • Tworzenie struktur bazodanowych na potrzeby raportowania w SAP BO oraz Tabelau
  • Praca projektowa w zespołach SCRUM BI nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dla biznesu
  • Rozwój kompetencji technologicznych (przy wsparciu liderów technicznych rozwiązań)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: informatyczne, techniczne lub pokrewne lub ostatnie lata studiów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Dobra znajomość SQLa w pracy z hurtowniami danych
  • Chęć rozwoju jako developer w obszarze hurtowni danych i raportownia
  • Komunikatywność, orientacja na klienta, współpracę i wyniki
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej
  • Dostęp do nowych technologii
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego, oferty pracownicze)