Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa BI Developer Warszawa
Programista Business Intelligence

Grafton Recruitment
Warszawa, Warsaw
praca stacjonarna
2514 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Warsaw
Nr ref.: 2-10-44133/PC
Dla naszego klienta, prestiżowej firmy konsultingowej, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Programista baz danych

Miejsce pracy: Warszawa / zagranica

Posiadasz doświadczenie w obszarze programowania baz danych, ETL lub big data? Chciałbyś zbudować
solidną karierę pracując z najzdolniejszymi ludźmi w branży na projektach bazodanowych o skali
rzadko spotykanej w naszym kraju? Być może w obecnej firmie nie rozwijasz się tak szybko jakbyś sobie tego życzył? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, zapraszamy
do aplikowania! (odpowiadamy wszystkim kandydatom)

OBOWIĄZKI
  • Projektowanie i wdrażanie hurtowni danych (DWH) oraz systemów informacyjnego zarządzania (MIS) o
średniej i dużej skali w jednym z największych europejskich banków
  • Projektowanie i wdrażanie procesów ETL, łącznie z testami, oceną wydajności procesów ETL i zaleceniami ulepszeń
  • Projektowanie oraz wdrażanie narzędzi, procesów i metod wspomagających monitorowanie i zarządzanie jakością danych
  • Praca według metod i praktyk Agile!
Requirements:
  • 1-4 lat doświadczenia (oraz chęć rozwoju) w obszarze: programowania / projektowania / wdrażania baz danych oraz procesów ETL.
  • Znajomość SQL oraz systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, np. Oracle, DB2, MS SQL Server, Teradata, lub inne.
  • Mile widziana znajomość jednej lub większej ilości platform ETL, np. Informatica PowerCenter, Ab
Initio, IBM Data Stage, Oracle Data Integrator, SAS Data Integration Studio, Microsoft SQL Server Integration Services.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej (wdrożenia u klienta)
  • Język angielski umożliwiajacy płynną komunikację (B2, a idealnie C1)
  • Gotowość do podróży biznesowych
Benefits:
  • Udział w globalnych projektach transformacyjnych m.in. z obszaru information management, business intelligence, big data.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatki za podróże biznesowe
  • Prywatna opieka medyczna w Luxmed lub Medicover
  • Ubezpieczenie NNW oraz na życie
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit – do wyboru karta restauracyjna, karta multisport, vouchery do kina i wiele innych
  • Złota karta korporacyjna
  • Indywidualny doradca ds. rozwoju kariery i dobrze sprecyzowana ścieżka rozwoju zawodowego
  • Wiele godzin wysokiej jakości szkoleń
  • Doświadczenie, które zdobędziesz - bezcenne :)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".