Zobacz więcej ofert pracy

Programista C/C++ embedded z Autosar

HR Support
Szczecin
praca stacjonarna
2174 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy będącej dostawcą usług IT, realizującego prestiżowe i wysokobudżetowe projekty poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w motoryzacyjnej platformie informacyjno - rozrywkowej
  • zapewnianie wysokiej jakość produktu i kodu,
  • wdrażanie i utrzymywanie testów funkcjonalnych i jednostkowych,
  • udział w warsztatach i spotkaniach z klientem.
Wymagania:
  • doświadczenie ponad 1,5 roku w programowaniu C lub C++ i znajomością standardu AUTOSAR,
  • doświadczenie jako developer niskopoziomowy mikro kontrolerów, lub z doświadczeniem w wyższych warstwach,
  • praktyczna znajomość zestawu narzędzi i standardu AUTOSAR,
  • wymagane doświadczenie przy automotive embedded systems,
  • język niemiecki mile widziany.
Pracodawca oferuje:
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie w zależności od osiągnięć;
  • kartę multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • opiekę zdrowotną Luxmed,
  • elastycznych godzin pracy,
  • atrakcyjne i prestiżowe projekty.