Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C# / .NET

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
1883 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 12.12.2018/SB

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w najnowszych technologiach oraz Microsoft .NET
  • Praca związana z wydajnymi platformami opartymi na bazach MSSQL
  • Pracę przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji,
  • Pracę w zgranych zespołach
  • Wykorzystanie nowych technologii
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin

OCZEKUJEMY:

  • Minimum 3  letnie doświadczenie w pracy z platformą .NET i językiem C# oraz mile widziane technologie:
  • Znajomości .NET, C#, SQL,
  • Znajomości ASP.NET, ASP.NET MVC,
  • Mile widziane Html 4/5, CSS, JavaScript,
  • Chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • Odpowiedzialności i sumienności.

OFERUJEMY:

  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji  projektów,
  • Udział w szkoleniach zarówno w kraju jak i za granica
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Opiekę medyczną,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Elastyczne godziny pracy.