Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

CAISSON
Wrocław
praca stacjonarna
2549 dni temu

Ogłoszenie numer: 1612523, z dnia 2017-04-27

Caisson Elektronik Polska Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarze rozwoju oprogramowania, produkcji oraz sprzedaży: przyrządów pomiarowych oraz urządzeń audio.

Posiadamy kompetencje techniczne obejmując stanowiska: programistów, konstruktorów oraz inżynierów z innych dziedzin, dzięki czemu oferujemy kompleksowe podejście do projektu.

Poprzez współpracę z szerokim gronem dystrybutorów mierniki firmy Caisson są dostępne w całej Europie oraz w Azji i Ameryce.

Poszukujemy Programisty C# do zespołu deweloperskiego.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Zadaniem zespołu deweloperskiego będzie: tworzenie aplikacji desktopowych oraz serwerowych (w przyszłości mobilnych) w technologiach .NET i webowych na systemy Windows oraz Linux. Projekty są związane z przetwarzaniem i generowaniem grafiki, komunikacją TCP/IP, automatyzacją tworzenia bibliotek dla języka C, kryptografią i kompresją danych.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka C# popartego doświadczeniem i/lub zrealizowanymi projektami (również niekomercyjnymi)
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • "myślenie niskopoziomowe" - umiejętność współpracy z programistami systemów wbudowanych, dobrym potwierdzeniem będą np zrealizowane projekty zawierające elementy komunikacji przez fizyczne interfejsy z urządzeniami zewnętrznymi, sterowniki itp
  • znajomość framework'a Xamarin w zastosowaniach mobilnych (Android)
  • znajomość technologii webowych (od HTML po rozwiązania backend'owe - przynajmniej wiedza ogólna związana z tymi technologiami
  • znajomość protokołów sieciowych i implementacji w C#, w tym również zagadnienia związane z bezpieczeństwem aplikacji sieciowych
  • obsługa repozytorium plików (Git)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Decyzyjność zespołu w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań technologicznych dla projektu oraz dowolność w wyborze indywidualnych narzędzi
  • Pracę w biurze we Wrocławiu dla firmy Caisson (nie stosujemy outsourcingu dla firm zewnętrznych)