Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

Apart Sp. z o.o.
Poznań, Poznań, Suchy Las
praca stacjonarna
1936 dni temu

Jesteśmy dynamiczną, polską firmą, w której liczny dział IT każdego dnia rozwija i unowocześnia narzędzia szyte na miarę naszych potrzeb. To, co dla nas najważniejsze, to otwartość, chęć dzielenia się wiedzą oraz zaangażowanie pracowników, z którymi wiążemy się na wiele lat.

Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las
Nr ref.: C/43/2018

Zadania:

  • projektowanie i rozwój aplikacji biznesowych
  • wdrażanie poprawek aplikacyjnych
  • projektowanie nowych funkcjonalności
  • tworzenie zapytań do bazy danych przy pomocy TSQL
  • aktywna współpraca z zespołem projektowym
  • analiza i testowanie rozwiązań technicznych
  • opracowanie i kontrola dokumentacji projektowej

Oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego w pracy w środowisku .NET
  • dobrej znajomości C#, ASP.NET/MVC, Visual Studio
  • mile widziane doświadczenie w pracy z JavaScript, jQuery, CSS
  • mile widziana znajomość baz danych Microsoft SQL Server

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku dającym możliwość pełnego wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • bardzo dobrą atmosferę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w powyższym formularzu są spółki z Grupy APART.W Grupie dane przekazywane są pomiędzy spółkami na podstawie umowy o współadministrowanie. W skład spółek z Grupy wchodzą:APART SP. z o.o., ul. Stara Droga 3, 62-002 Suchy Las;R2 Center Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o. SKA, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o. Sp. K, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 TRADE Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-SKLEP R2 Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las.

Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w spółkach z Grupy APART.Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:a) uzasadnionego interesu spółek z Grupy APART (zatrudnianie pracowników),b) w oparciu obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,c) na podstawie Pani/Pana zgody w zakresie udziału w przyszłych rekrutacjach.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są upoważnione osoby odpowiedzialne za zatrudnienie oraz dostawca systemu eRecruiter.Dane osobowe przechowywane są przez okres 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od zakończenia bieżącej rekrutacji.Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do udziału w rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu żądania dostępu do swoich danych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.