Zobacz więcej ofert pracy

Programista C++

Orbis Software Ltd.
Wrocław
praca stacjonarna
5916 dni temu

Ogłoszenie numer: 41123, z dnia 2008-03-07

Informacje na temat Orbis Software Ltd. pod adresem : www.orbis-software.com.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Firma Orbis Software Ltd. z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii, w związku z otwarciem swojej filii we Wrocławiu, poszukuje osoby na stanowisko PROGRAMISTY C++. Oferowana rola umożliwi kandydatowi pracę nad zróżnicowanymi, zaawansowanymi technologicznie projektami w rozwijającym się sektorze IT. Stanowisko wymaga od aplikanta umiejętności zarządzania czasem i przydzielonymi zadaniami.

Wymagania

Od kandydata oczekuje się: - dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym język techniczny) - okresowej dyspozycyjności na potrzebę służbowych wyjazdów i przyłączenia się do głównego zespołu programistów w Wielkiej Brytanii - umiejętności i czerpania satysfakcji z rozwiązywania trudnych problemów w trakcie tworzenia oprogramowania Wymagania techniczne i doświadczenie: - minimum 1 rok doświadczenia w komercyjnym projekcie tworzonym w środowisku Windows - bardzo dobra znajomość Microsoft VC++ - umiejętność programowania z użyciem COM - znajomość WIN32 API - znajomość i/lub doświadczenie w jednym lub wielu następujących technologiach/środowiskach: * Microsoft .NET Framework * XML, XSL, XSD, XML Web Services, SOAP * TCP/IP * ADO and OLE DB Programming * Microsoft SQL Server - mile widziana znajomość ATL, WTL, STL oraz Microsoft Visual Source Safe

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie + pokrycie kosztów podroży służbowych.