Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista CNC (MAZAK)

Work & Business Solutions

Białystok

74 dni temu

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta – duńskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: / Białystok
Nr ref.: CNC/DN/18
Zadania:
  • Programowanie i obsługa frezarek CNC (Mazatrol).
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem.
  • Dobór narzędzi i parametrów.
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu frezarek Mazak.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i umiejętności (160 – 195 DKK brutto/h).
  • Nadgodziny płatne dodatkowo 60 DKK brutto/h.
  • Godziny pracy: pn – czw 7-15; pt 7 - 14.30
  • Pomoc w relokacji - miejsce pracy: - Dania

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Poznaj stanowisko: Programista CNC

CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie ...
Programista CNC Praca Programista CNC

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)