Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Programista Delphi + .NET

Rekord SI sp. z o.o.

Bielsko-Biała

17 dni temu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Rekord SI, Pion Rozwoju Oprogramowania

Główne zadania osoby pracującej na tym stanowisko:
  • projektowanie, tworzenie i utrzymanie aplikacji dla klientów z sektora administracji publicznej oraz przedsiębiorstw produkcyjnych,
  • Rozwój istniejących aplikacji z uwzględnieniem zmiany technologii,
  • praca w kilkuosobowym zespole w metodyce SCRUM,
  • analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych,
  • wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu problemów występujących na produkcji.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • znajomość i doświadczenie w pracy w technologii Delphi,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość architektury opartej o mikrousługi,
  • znajomość systemów kontroli wersji
Mile widziane:
  • znajomość: .NET
  • znajomość: Angular, AngularJS, React
  • znajomość Javascript, TypeScript, HTML5, CSS3,
  • znajomość: Sass lub Less
  • znajomość: Bootstrap
  • znajomość: GIT
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (testy jednostkowe, testy integracyjne itp.)
Czeka na Ciebie:
  • Zespół, w którym ceni się dobre relacje i twórczą współpracę,
  • Komfortowe stanowisko w Centrum Badawczo-Rozwojowym Rekord SI
  • Rozwój zawodowy: udział w szkoleniach i konferencjach, dostęp do kursów na pluralsight.com, szkolenia wewnętrzne, lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy, możliwość realizacji w godzinach pracy projektów rozwojowych zaproponowanych przez pracownika
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Polisa prywatnej opieki medycznej
Na co dzień używamy:
  • Delphi XE 10.3
  • Visual Studio, Visual Studio Code, WebStorm, Rider
  • Git
  • JIRA
  • Docker
  • Sprzęt: komputer stacjonarny + 3 monitory 24”

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest REKORD SI Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bardzo prosimy o zamieszczenie w Pana/Pani ofercie pracy (w CV) informacji o następującej treści: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Programista Delphi
Delphi to język programowania służący do tworzenia aplikacji na systemy operacyjne, takie jak Windows, Mac OS X, iOS, Android czy Linux. Programista Delphi posiada umiejętności, które pozwalają mu tworzyć, testować i wdrażać do praktycznego działania rozwiązania oparte o tę technologię. Jednocześnie dba o prawidłowe funkcjonowanie tych rozwiązań, naprawia błędy czy też rozwija je o nowe ...
Praca Programista Delphi