Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Programista (delphi)

AI Lab s.c.
Kraków
praca stacjonarna
6531 dni temu

Ogłoszenie numer: 21786, z dnia 2006-07-31

AI Lab s.c.

Firma AI Lab zajmuje się projektowaniem, produkcją i dostawą systemów z zakresu automatyki, informatyki i elektroniki.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: #P0147

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie przy realizacji projektów informatycznych.

Wymagania

Wymagane wykształcenie wyższe lub średnie poparte odpowiednią praktyką. Bardzo dobra znajomość Delphi Praktyka w projektowaniu i realizacji aplikacji współpracujących z serwerami SQL Znajomość programowania komunikacji z wykorzystaniem protokołu TCP/IP oraz obsługi portów szeregowych.

Oferujemy

Oczekujemy dyspozycyjności przez okres 6 miesięcy. Możliwa jest umowa zlecenia. Po zakończeniu bieżącego projektu możliwość dalszej współpracy.