Zobacz więcej ofert pracy

Programista Dynamics 365 CE

KPMG
Warszawa
praca stacjonarna
1136 dni temu
Warszawa
freelance B2B

Czym zajmuje się zespół?

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu IT Consulting, który zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy strategii rozwoju obszaru IT.

Twoje zadania
  • projektowanie i wdrażanie zmian w MS Dynamics CE
  • opracowywanie specyfikacji technicznej wdrażanych nowych funkcjonalności systemu
  • wsparcie użytkowników aplikacji w rozwiązywaniu problemów związanych z systemem MS Dynamics CE
  • optymalizację i dbałość o podnoszenie jakości funkcjonowania systemów i platform pod kątem ich efektywnego wykorzystania
Kogo szukamy
  • wykształcenia wyższego – preferowane: informatyka, kierunki biznesowe,
  • doświadczenia minimum 5+ lat w roli programisty Dynamics365CE i jego wcześniejszych wersji zwanych Dynamics CRM 2015/2014/2013
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrożeń lub integracji systemów informatycznych,
  • znajomości .Net, API integration, PowerPlatform i Logic Apps
  • orientacji na zrozumienie potrzeb klienta i samodzielność w działaniu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie projektów w środowisku międzynarodowym,
  • gotowości do pracy od zaraz w niepełnym wymiarze (freelance B2B) a docelowo na UoP na stałe w KPMG
Oferujemy
  • pracę w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach z zakresu doradztwa IT
  • dogodne warunki rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowych technologii
  • prace w zgranym zespole, wśród wysokiej klasy profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.