Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista Systemów Wbudowanych / Embedded Developer Wrocław
Programista Embedded Basic w C /C ++ dla sterowania układów mobilnych

HYDAC Sp. z o.o.
Wrocław
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
709 dni temu

HYDAC lider na rynku hydrauliki siłowej, w związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce oraz w Europie Wschodniej przyjmie osoby na stanowisko:

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Zadania:
  • Rozwój oprogramowania embedded (middleware) w szczególności w C/C++ dla pojazdów mobilnych maszyn roboczych
  • Rozwój rozwiązań programowych dla embedded Multi-Core-procesorów w systemach w czasie rzeczywistym (RTOS)
  • Tworzenie i integrowanie sterowników, interfejsów komunikacyjnych i protokołów
  • Tworzenie bibliotek oprogramowania i wsparcie programistyczne narzędzi PC-Tool´s
  • Embedded IO interfejsy, taki jak Digital, Analog, PWM,
  • Wprowadzanie zmian, Bug fixing
  • Przygotowywanie specyfikacji oprogramowania oraz tworzenie specyfikacji funkcjonalnych
  • Uruchomienie i testowanie systemów oprogramowania
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji dla oprogramowania i środowisk programistycznych
Profil zawodowy:
  • Bardzo dobra znajomość programowania z embedded C / C++
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach programistycznych, takich jak Eclipse, Compiler (IAR, TI, gcc,…) i z repozytoriami
  • Wiedza z zakresu programowania Multi-Core-Procesorów i systemów operacyjnych czasu rzeczywistego, takich jak np. PXROS, (Free)RTOS
  • Znajomość narzędzi do debugowania (np. Lauterbach Debugger)
  • Znajomość urządzeń sterujących z komunikacją ECU z CAN, LIN i/lub Ethernet i/lub IO przygotowanie sygnałów (Filter, Wykrywanie błędów…)
  • Doświadczenie z Embedded µControllern jak Infinion AURIX, TriCore, TI590 lub podobnych (idealnie z architekturą wielordzeniową Multi-Core)
Wymagania:
  • Ukończone studia kierunkowe: informatyka, elektronika / elektrotechnia lub pokrewne
  • Umiejętność zapoznania się z istniejącym Embedded Software C-Code a także bezpieczne stosowanie norm (Code Guidelines np.. MISRA)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność

Miejsce pracy: Wrocław

Prosimy również o dodanie klauzuli zgody
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Dodatkowo prosimy o zapoznanie się z naszymi wytycznymi dotyczącymi postępowania z Państwa danymi osobowymi, które znajdują się na stronie https://www.hydac.com/privacy