Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Oleśnica
Programista embeded / elektronik

EL-Piast Sp. z o.o.
Oleśnica
praca stacjonarna
5266 dni temu

Ogłoszenie numer: 82939, z dnia 2009-12-15

Produkcja i projektowanie urządzeń automatyki i elektroniki dla różnego typu systemów sterowania.

Miejsce pracy: Oleśnica

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - projektowanie, testowanie i wdrażanie oprogramowania dla układów elektronicznych - modyfikację i rozwój oprogramowania dla istniejących rozwiązań naszej firmy - uczesnictwo przy projektowaniu urządzeń elektronicznych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub student ostaniego roku informatyki / elektroniki - Znajomość języków programowania: Asembler, C, C++, Java - Znajomość architektury procesorów AVR, ARM - Umiejętność w posługiwaniu się narzędziami programistycznymi AVR Studio, Visual Studio, Eclipse, itp. - Podstawowa wiedza z dziedziny elektroniki - Znajmość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do czytania dokumentacji Dodatkowe atuty: - Znajomość technologii webowych - Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie obwodów elektronicznych: Protel, Eagle

Oferujemy

- Pracę w młodym kreatywnym zespole - Duże możliwości rozwoju - Elastyczne godziny pracy