Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista ETL/DWH (z podstawową znajomością języka niemieckiego)

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Poznań

60 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Nr. ref.: 02/04A/Pzn

Opis stanowiska:

Jako Programista ETL/DWH będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji opartych na technologiach i mechanizmach bazodanowych i Business Intelligence.

W zależności od projektu i doświadczenia, do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • projektowanie, implementacja i testowanie procesów ETL oraz raportingowych, zarówno w zakresie modelowania, jak i przepływów danych;
  • w przypadku istniejących systemów istotna będzie praca związana z optymalizacją oraz poprawą wydajności działających procesów bazodanowych, ETL oraz raportingowych;
  • migracje istniejących rozwiązań BI i DWH na nowe platformy;
  • utrzymanie istniejących systemów BI i DWH
Profil idealnego kandydata:
  • doświadczenie  w projektach z obszaru hurtowni danych oraz Business Intelligence (w różnych fazach rozwoju systemów);
  • dobra znajomość przynajmniej jednego relacyjnego systemu bazodanowego (znajomość Oracle będzie mile widziana) oraz przynajmniej jednego narzędzia ETL;
  • sprawne posługiwanie się językiem SQL (znajomość PL/SQL i metod optymalizacji operacji bazodanowych będzie dodatkowym atutem);
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego);
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“

Poznaj

Poznaj Capgemini

Capgemini to przede wszystkim różnorodność. Z nami, możesz tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania dla wielu branż i korzystać ze wsparcia zespołów ekspertów o niezwykle szerokim zakresie kompetencji – od międzynarodowej księgowości, aż do zaawansowanych systemów IT.

Proces rekrutacyjny

EtapAplikacja
EtapRozmowa telefoniczna
EtapZnajomość języków
EtapRozmowa z Manageram

Poznaj stanowisko: Programista baz danych

Programista baz danych zajmuje się tworzeniem oraz udoskonalaniem istniejących baz danych, jak również implementacją nowych procesów. Może również uczestniczyć we wdrożeniach systemów informatycznych. Zajmuje się również bieżącym rozwiązywaniem pojawiajacych się problemów technicznych. Osoba, która jest zainteresowana pracą na tym ...
Programista baz danych Praca Programista baz danych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Capgemini Polska Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (49)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (195)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (226)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (959)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (57)
Mazowieckie:
Warszawa (2087)
Radom (184)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (81)