Programista Front-End

IT CONNECT Sp. z o.o.

Warszawa

112 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1171]K

Zadania:
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Wykonywanie code review na pull-requestach
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata jako Programista Front End
  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyka)
  • Znajomość programowania obiektowego
  • Bardzo dobra znajomość HTML 5 oraz CSS 3
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z językiem JavaScript, w tym standardu ES2015+ oraz TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość frameworka React.js
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem stanem aplikacji przy użyciu technologii Redux
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Node.js
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP, w tym tworzenia API REST
  • Umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość .NET Core MVC
  • Znajomość języka UML

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Front-end Developer
Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Praca Front-end Developer