Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front-end

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1625 dni temu

Dostarczamy nowoczesne i skuteczne narzędzia informatyczne dedykowane administracji skarbowej, Służbie Celnej i kontroli skarbowej. Bądź ich współautorem!

Jesteś otwarty na wyzwania w administracji publicznej?

Do zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Z czym będziesz miał styczność:
  • Nasze projekty często dotyczą finansów podatników, sprawdź naszą aplikację e-mikrofirma i zastanów się jak można ją ulepszyć,
  • Duża część Twojej pracy będzie dotyczyła projektowania ekranów (paneli) do zarządzania danymi,
  • Z projektowaniem wydajnych i wysoce skalowalnych rozwiązań na frontendzie zgodnie z obowiązującymi dobrymi praktykami
  • Projektowaniem rozwiązań w oparciu o makiety grafika
  • Ciągłym rozwojem w celu lepszego rozwiązywania problemów
Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. 2 letniego doświadczanie w programowaniu w JavaScript oraz HTML5, CSS3
  • Znajomości praktyczna framework-a Angular 6 – warunek konieczny
  • Dobrej znajomość zagadnień związanych z semantyką kodu
  • Umiejętność optymalizacji kodu pod różne przeglądarki internetowe
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Doświadczenia w pracy z analitykami biznesowymi
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prace w trybie zdalnym
  • Benefity
  • Szkolenia
  • Dobrą atmosferę pracy