Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front-end

Marani Sp. z o.o.
Zabrze
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
457 dni temu

Firma Marani dostarcza dla klientów rozwiązania „pod klucz” w zakresie stacji gazów technicznych (sprężone powietrze, azot), systemów odzysku ciepła dla sprężarek śrubowych jak również prowadzi działalność badawczo-rozwojową w zakresie wykorzystania ciepła odpadowego oraz zastosowań przemysłowych sztucznej inteligencji. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w zakresie doboru, montażu, serwisu oraz wdrożeń kompletnych systemów sterowania dla dostarczanych urządzeń wraz z autorskim systemem monitoringu, zbierania i przetwarzania danych procesowych.

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, aktualizacje oraz rozwój wizualizacji istniejącego systemu Web Scada (React) w zakresie warstwy front-endowej oraz wybranych elementów raportowych (Node.js) wraz tworzeniem dokumentacji projektowej wdrażanych rozwiązań oraz dbaniem o ich jakość.

Wymagania
  • doświadczenie w projektowaniu responsywnych i adaptowalnych aplikacji webowych,
  • znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (ECMAScript 2017),
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającej swobodne korzystnie z dokumentacji w j. angielskim,
  • dodatkowe atuty: znajomość React, Node.js, relacyjnych baz danych.

Oferujemy
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju, wdrażania oraz utrzymania własnych rozwiązań programowych,
  • po zakończeniu szkolenia możliwość pracy w modelu hybrydowym.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.