Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Frontend

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Warszawa
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
976 dni temu

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Tworzenie i rozwój nowych aplikacji internetowych
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji internetowych
  • Wycena rozwiązań
  • Przygotowanie i przeprowadzenie testów wewnętrznych tworzonych rozwiązań
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
Nasza oferta:
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z karnetu sportowego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00), możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do kursów specjalistycznych
  • Dostęp do platformy e-learningowej z kursami, szkoleniami na żywo z obszaru IT
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w platformach programistycznych Angular, React lub Aurelia
  • Doświadczenie w programowaniu w technologii .NET lub Java
  • Znajomość zagadnienia mikroserwisów
  • Znajomość języka SQL
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Doświadczenie w tworzeniu internetowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole