Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Programista Gier

Drago Entertainment
Kraków
praca stacjonarna
6966 dni temu

Ogłoszenie numer: 10224, z dnia 2005-04-22

Firma Drago Entertainment zajmuje się tworzeniem gier komputerowych na platforme PC/Windows/DirectX

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów z Krakowa i okolic na stanowisko programisty.

Wymagania

Wymagania: - Bardzo dobra znajomość C++ i technik programowania obiektowego - Dobra znajomość środowiska MS Visual C++ - Znajomość angielskiego na poziomie potrzebnym do czytania dokumentacji - Zainteresowanie grami - Umiejetnosc pracy w zespole - Kreatywność Mile widziane: - Znajomość DirectX - Znajomośc 3DStudio MAX , MAXScript, MAX SDK

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, styczność z nowymi technologiami