Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    1 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Webmaster Łódź
Programista HTML5 / JavaScript

unit9
Łódź
praca stacjonarna
4221 dni temu

Ogłoszenie numer: 239612, z dnia 2012-10-26

unit9 jest wszechstronną agencją interaktywną

Założona w 1996 roku zrzesza ponad 70 "ninerów" z całego świata i posiada biura w San Francisco, Sztokholmie, Florencji i w Łodzi, będąc zarządzana ze studia na londyńskim Hoxton Square.

Łączenie innowacyjności i technologii stało się kluczowym dla kreatywnych rozwiązań.
Kampania reklamowa to już nie jedyne, czym się zajmujemy. To wyszukane oprogramowanie, integralne, socjalne, żywe. Nasz dział techniczny rozwija i wykorzystuje najnowsze technologie aby zainteresować ludzi niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Eksplorujemy nowe rynki i aplikacje po to, aby wpłynąć na świat kultury poprzez treść, reklamę, narzędzia i gry.

Le Polish Bureau jest nazwą naszego łódzkiego biura. Znajduje się ono w samym sercu miasta, otoczone przez ponad 200 pubów, barów, restauracji, sklepów, długobrodych hipsterów i jest położone niedaleko największego w Polsce centrum handlowo rozrywkowego Manufaktura, które jest również jednym z największych w swoim rodzaju w Europie.

Każdego dnia rozwijamy się w Polsce i mamy ambicje aby to kontynuować.

www.unit9.com

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

 Poszukujemy osoby potrafiącej tworzyć wysoce interaktywne, nowoczesne serwisy internetowe, gry przeglądarkowe i nowatorskie aplikacje mobilne w technologii HTML5.

Obowiązki:

Będziesz częścią prawdziwego zespołu, pracującego nad prawdziwym, komercyjnym
projektem, zajmując się kreatywnymi i wymagającymi zadaniami, których przykładem są:

  • projektowanie interaktywnych stron internetowych
  • tworzenie aplikacji mobilnych
  • praca nad grami przeglądarkowymi

Wymagania

Nie szukamy jedynie doświadczonych pracowników. Tym, co cenimy, jest talent i kreatywność. Co więcej, jesteśmy chętni podjąć współpracę ze studentami!

Jednakże jest kilka rzeczy, które będziesz musiał umieć, aby dostać tę pracę:

  • HTML5
  • JavaScript, jQuery
  • CSS
  • WebGL – mile widziane
  • Compass, CodeKit – mile widziane
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym, kreatywnym teamie
  • ciekawe biuro w środku miasta
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umieszczenie na stronie unit9 Twojego nazwiska przy każdym wykonanym projekcie
  • możliwość podróżowania