Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista - Informatyk

DFM Sp. z o.o.

Dobre Miasto

6 dni temu

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej. Siłą naszej Spółki jest zespół ponad 1200 pracowników.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobre Miasto
Główne zadania:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwijanie systemu informatycznego wspomagającego zarządzaniem przedsiębiorstwem, a w szczególności:

  • współpracy z działami wewnętrznymi firmy oraz klientami zewnętrznymi podczas analizy wymagań,
  • projektowaniu i implementacji nowych rozwiązań oraz konserwacji i rozbudowy istniejących,
  • współpracy wewnątrz zespołu projektowego oraz z innymi działami firmy.
Kryteria kwalifikacyjne:
  • umiejętność analitycznego myślenia ,
  • znajomość Embarcadero Delphi, lub innego języka obiektowego,
  • umiejętność tworzenia aplikacji klient/serwer,
  • znajomość języka SQL oraz umiejętność optymalizacji zapytań.
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
  • doświadczenie w systemach klasy MRPII/ERP,
  • znajomość FirebirdSQL ,
  • doświadczenie w dziedzinie realizacji aplikacji bazodanowych,
  • znajomość Html, CSS, JavaScript , PHP,
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • bardzo dobre warunki pracy przy nowoczesnej technologii,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie

aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych

klikając w przycisk

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Możesz w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DFM Sp. z o.o. w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska 21, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DFM Sp. z o.o. w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska 21,w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO, DFM Sp. z o.o. informuje, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DFM Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska 21, 11-040 Dobre Miasto, KRS Nr 0000000630 (dalej – DFM);
2) inspektorem ochrony danych w DFM jest p. Barbara Kochanowicz, adres jak wyżej, adres e-mail: iod@dfm.com.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska pracy wskazane w ogłoszeniu;
4) odbiorcami/kategoriami odbiorców Pani/Pana danych osobowych będą osoby zatrudnione w Dziale Personalnym oraz osoby, które merytorycznie zajmują się rekrutacją pracowników na dane stanowisko pracy, jak również Zarząd DFM;
5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 60 dni, a gdy Pan/Pani wyraził/a zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 6 miesięcy;
7) podstawa prawna przetwarzania danych osobowych:
- art. 6 ust. 1 lit. a RODO,
- art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy;
8) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy rekrutacja@dfm.com.pl;
9) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
10) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na stanowiska pracy wskazane w ogłoszeniu;
11) Pani/Pana dane przekazane DFM podczas procesu rekrutacji nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Poznaj

Firma powstała w 2001r. Właścicielem i Prezesem spółki jest Roman Dariusz Kołakowski. Firma specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych, które eksportuje do krajów UE.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...
Specjalista ds. Informatyki Praca Specjalista ds. Informatyki

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DFM Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (697)
Wałbrzych (46)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (138)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (107)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (869)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1833)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (114)
Nysa (20)