Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java/J2EE

iFLOW Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3303 dni temu

Od ponad 20 lat jesteśmy na polskim rynku liderem w obszarze rozwiązań Customer Experience Management. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania pozwalające na doskonalenie procesów biznesowych i lepsze zarządzanie obsługą klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • projektowanie oraz rozwój aplikacji webowych
  • wsparcie techniczne
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub w trakcie studiów
  • doświadczenie w programowaniu Java/J2EE
  • znajomość technologii webowych: HTML5, JavaScript/jQuery, Ajax, CSS3, JSON/XML, Angular JS
  • dobra znajomość technologii J2EE: EJB,  JSF, RichFaces
  • dobra znajomość technologii bazodanowych: bazy MSSQL, Hibernate/JPA
  • znajomość serwerów aplikacji: JBoss AS, Tomcat, glassfish
  • dobra znajomość narzędzia Eclipse
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • rozwojową, ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)