Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Programista Java (Java Software Engineer)

Verax Systems Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4994 dni temu

Ogłoszenie numer: 119109, z dnia 2010-10-13

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 100701

Opis stanowiska

  • Projektowanie poszczególnych elementów systemu.
  • Implementacja systemu.
  • Współtworzenie dokumentacji systemu.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia oprogramowania przy użyciu technologii JAVA (J2SE lub J2EE).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca komunikację z klientem oraz czytanie dokumentacji technicznej.
Dodatkowymi atutami będą:
  • Umiejętność tworzenia skryptów UNIX, Perl, XML oraz XLS.
  • Doświadczenie w pracy z jednym z serwerów aplikacji JBoss, Tomcat lub WebSphere.
  • Doświadczenie w pracy z następującymi technologiami: Hibernate, Spring.
  • Znajomość relacyjnych baz danych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt).
  • Możliwość wyboru projektu stacjonarnego lub wyjazdowego.
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów.
  • Możliwość wpływu na strategię firmy i jej realizacji.
  • Ustandaryzowany system prowadzenia projektów.
  • Możliwość poznania nowych technologii.
  • System specjalistycznych szkoleń.