Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Nexio Management Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2879 dni temu

Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Specjalizujemy się w systemach typu: CRM, Biling, Order Management oraz szynach integracyjnych. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania; do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Telcordia. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej i finansowej.

Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm. Osoby zainteresowane zdobyciem międzynarodowego doświadczenia mogą brać udział w projektach zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o platformę JEE/J2EE
  • Udział w różnorodnych projektach dotyczących tworzenia, integracji rozwoju systemów - najczęściej w najnowszych technologiach
  • Bliska współpraca z biznesem, weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java (najlepiej w najnowszych wersjach)
  • Znajomość frameworków typu: Spring, Hibernate, Angular JS, Mybatis
  • Znajomość serwerów takich jak: Apache Tomcat, Elasticsearch - mile widziana (1 z projektów)
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle 11g)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego (min. na poziomie czytania i pisania dokumentacji)
  • Umiejętność kreatywnego, innowacyjnego podejścia do realizowanych zadań
Mile widziana:
  • Znajomość platformy Hybris
Oferujemy:
  • Udział w zaawansowanych technicznie projektach
  • Stabilne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt
  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią) oraz program sportowy FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet relokacyjny (*dla osób, które musiałyby się przeprowadzić)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”