Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista JAVA

netPR.pl Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4779 dni temu

Ogłoszenie numer: 146533, z dnia 2011-05-16

netPR.pl Sp. z o.o. jest firmą technologiczną, która rozwija i udostępnia w modelu SaaS oprogramowanie internetowe wspomagające komunikację. Specjalizuje się w rozwijaniu systemów prasowych z technologią wideo, systemów wideokonferencyjnych oraz serwisów relacji inwestorskich.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01/04/2011

Opis stanowiska

  • rozwijanie standardowych produktów firmy
  • rozbudowa funkcjonalności rozwiązań firmy zgodnie z potrzebami Klientów
  • możliwa bezpośrednia współpraca z Klientami w fazie implementacji projektów

Wymagania

  • znajomość dobrych praktyk programowania
  • dobra znajomość JAVA
  • HTML, JAVASCRIPT
  • znajomość Spring, JPA, J2EE
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
  • znajomość języka angielskiego (konieczność czytania dokumentacji)
  • mile widziana znajomość XSLT

Oferujemy

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie technologicznej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Aplikacje studentów ostatnich lat studiów również będą brane pod uwagę.

Poszukujemy również Młodszego Programisty JAVA