Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PROGRAMISTA JAVA

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4698 dni temu
XTB_top.jpg

X-Trade Brokers jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej domem maklerskim oferującym klientom indywidualnym dostęp do pozagiełdowego rynku instrumentów pochodnych oraz dostęp do rynku giełdowego (rynek regulowany GPW i rynek New Connect). Nasz Dom Maklerski posiada sieć oddziałów w Europie: Czechy, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Niemcy, Rumunia, Węgry i przygotowuje się do ekspansji na rynki południowoamerykańskie.
XTB obsługuje obecnie około 25 tysięcy inwestorów z całego świata.
W marcu 2010r. spółka stała się jednym ze sponsorów zespołu Formuły 1 – Vodafone McLaren Mercedes.
Niedawno fundusz private equity Enterprise Inverstors zakupił pakiet akcji XTB.
Kapitał jaki pozyskała spółka XTB ma posłużyć ekspansji na kolejne rynki zagraniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową struktur IT, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • projektowanie i rozwijanie systemów transakcyjnych on-line
  • implementacja warstwy logiki aplikacji i interfejsu użytkownika
  • projektowanie oraz programowanie obiektowe
  • serwisowanie aplikacji
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych
  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows oraz UNIX/Linux
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • biegła znajomość języka Java
  • znajomość Tomcat, JBoss - konfiguracja i tworzenie aplikacji
  • doświadczenie z technologią Hibernate
  • umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • dobra znajomość języka angielskiego

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • dobra orientacja w zakresie OOP, przynajmniej na poziomie świadomości istnienia wzorców projektowych
  • znajomość Flex, BlazeDS
  • doświadczenie z Java NIO, Servlet 3.0
  • znajomość frameworku  spring
OFERUJEMY:
  • udział w projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko