Programista Java

Comarch S.A.

Łódź

2 dni temu

Nr ref.: PJ/pr

Miejsce pracy

Łódź

Godziny pracy

do ustalenia z kierownikiem

Rodzaj umowy

umowa o pracę

zapraszamy: od zaraz!

branża: IT

podróże służbowe

praca zdalna

kontakt z klientem

wyzwania projektowe

Tworzymy aplikacje nie tylko webowe i mobilne, ale również desktopowe.
Jako programista JAVA będziesz pracować przy projektach dla klientów z całego świata. Damy Ci możliwość rozwoju i pracy dla jednej z branż m.in. telekomunikacyjnej, bankowej, ERP, Cyber Security, telemedycyny czy FMCG.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
  • Praktyczna znajomość Java 7/8
  • Wiedza z zakresu baz danych: SQL, Oracle
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
TWOJE ZADANIA
  • Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań klientów
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
NASZA OFERTA
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Dodatkowo:

  • udział w inicjatywach charytatywnych
  • imprezy rodzinne
  • wymiana wiedzy
  • własne biurko
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Poznaj

Comarch jest wiodącym środkowoeuropejskim dostawcą biznesowych rozwiązań IT, które kompleksowo obsługują relacje z klientami i optymalizują działalność operacyjną oraz procesy biznesowe. Głównym atutem firmy jest głęboka wiedza branżowa, którą przekazujemy naszym klientom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych w sektorach: telekomunikacyjnym, usług finansowych, administracji publicznej oraz dla dużych, średnich i małych firm. Comarch specjalizuje się w systemach ERP, CRM i wsparciu sprzedaży, elektronicznej wymianie dokumentów, zarządzaniu wiedzą, które wspierane są przez kompleksowe usługi profesjonalne oraz zaawansowaną działalność R&D. Od momentu założenia, 14 lat temu, Comarch wyrósł na ponadnarodową sieć zatrudniającą 2500 najwyższej klasy specjalistów w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Klientami Comarch są największe światowe korporacje oraz ponad 40 tys. małych i średnich firm w Polsce. Comarch ICT Institute to nasza inicjatywa edukacyjna. Podstawową ideą Instytutu jest rozwijanie kadr informatycznych z potencjałem do pełnego zaangażowania w aktywną działalność na światowym rynku IT. Program oferowany przez Comarch to unikalne połączenie eksperckiej wiedzy biznesowej oraz orientacji akademickiej zorientowanej na podstawy teoretyczne.

Poznaj stanowisko: Programista Java
Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Praca Programista Java