Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3516 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PRJ/08/2014

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa

Zadania z którymi m.in. się zetkniesz:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyła w pracach zespołu wytwarzającego aplikacje w technologii Java EE. Praca przy ciekawych projektach dla dużych Klientów, w zgranym i koleżeńskim zespole. Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

  • min.1 rok doświadczenia w projektach komercyjnych z wykorzystaniem Javy
  • znajomość (conajmniej) Hibernate, Spring, JSF
  • mile widziana znajomość innych frameworków i narzędzi Java EE
  • praktyczna znajomość baz danych
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych

Co możemy Ci zaoferować:
  • udział w ciekawych, zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do najlepszych wzorców technicznych i biznesowych, praca w zespole 7 osobowym, projekty dla dużych Klientów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny w tym opieka medyczna i pakiet sportowy
  • bardzo dobra, koleżeńska atmosfera pracy
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne
  • aktywny udział w życiu firmy, możliwości doszkalania poprzez udział w ciekawych inicjatywach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)