Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

SPB SERVICES POLSKA Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3419 dni temu

Ogłoszenie numer: 577375, z dnia 2014-12-25

Od 50 lat działalność SPB opiera się na kulturze rodzinnego przedsiębiorstwa, w którym odpowiedzialność jest równie ważna co szacunek dla drugiego człowieka (pracowników, ubezpieczonych, partnerów). Dołączenie do SPB oznacza przede wszystkim współdzielenie tej kultury przedsiębiorstwa, w zespole o ludzkim wymiarze liczącym ponad 1600 pracowników i udział w naszym rozwoju w Europie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  •  Projektowanie, programowanie i wdrażanie oprogramowania na potrzeby firmy
  •  Wsparcie zespołu przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  •  Udzielanie informacji i doradztwo w zakresie działania sprzętu informatycznego

Wymagania

  •  Bardzo dobra znajomość języka programowania JAVA
  •  Znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft
  •  Wykształcenie wyższe (informatyczne, elektroniczne lub inne pokrewne)
  •  Umiejętność rozwiązywania problemów oraz szybkiego, kreatywnego myślenia
  •  Zaangażowanie w realizacje celów
  •  Umiejętności interpersonalne
  •  Znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  •  stałą i stabilną pracę dla europejskiej grupy
  •  możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz kontakt z najnowszymi produktami i technologiami z zakresu elektroniki konsumenckiej
  •  zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  •  przyjemną atmosferę pracy w zespole
  •  oferujemy pracę wyłącznie osobom zainteresowanym dłuższą perspektywą zatrudnienia