Programista Maszyn CNC

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.

Zabrze

45 dni temu

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe Spółka Akcyjna jest firmą świadczącą usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych. Jesteśmy zakładem z bogatymi tradycjami, gdyż istniejemy na rynku od ponad 60 lat. Wieloletnie doświadczenie w zakresie technologicznym i wykonawczym pozwoliło nam na nawiązanie, w okresie zmian ustrojowych w Polsce, kontaktów z dużymi firmami z branży urządzeń dźwigowych i maszyn budowlanych z Europy Zachodniej. Zaowocowało to opanowaniem nowoczesnej technologii i sposobów zarządzania obowiązujących w krajach Unii Europejskiej oraz pozwoliło nam na nawiązanie trwałych kontaktów handlowych z naszymi klientami. Obecnie ponad 95% produkcji kierujemy do odbiorców w Europie Zachodniej. Naszym sukcesem jest fakt, że większość klientów po wykonaniu pierwszych wyrobów decyduje się na nawiązanie stałej współpracy. Z niektórymi z naszych klientów współpracujemy już od 15 lat.

 

W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Maszyn CNC
Miejsce pracy: Zabrze

 

Co będzie należało do Twoich zadań?
 • Przygotowywanie programów palenia na wypalarki (laser, plazma, sekator gazowy).
 • Przygotowywanie programów obróbkowych dla detali obrabianych na maszynie CNC ze sterowaniem Heidenhain.
 • Nadzór nad wdrażaniem nowych programów obróbkowych.
Jakich kandydatów poszukujemy?
 • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
 • Bardzo dobra znajomość programu Sigma Nest 10.2.
 • Umiejętność pisania programów detali obróbkowych dla obrabiarek ze sterownikiem Heidenhain.
 • Umiejętność programowania w NX.
Co oferujemy?
 • Umowa o pracę
 • Ciekawe projekty
 • Parking
 • Pakiet Socjalny
 • Atrakcyjne warunki płacowe
 • Stałą Premię

Poznaj

Mostostal Zabrze S.A.

Grupę Kapitałową tworzą Spółka Dominująca oraz 10 Spółek Zależnych z łącznym zatrudnieniem ponad 2 800 wysoko kwalifikowanych pracowników różnych specjalności.

 

Naszym podstawowym zakresem działalności jest kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych w ramach szeroko rozumianej branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów infrastruktury komunikacyjnej.

Oferujemy liczne prace specjalistyczne począwszy od projektowania i usługi inżynieryjne poprzez produkcję i montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych, robót ziemnych i drogowych, ogólnobudowlanych, instalacji mechanicznych oraz montaż urządzeń technologicznych. Poprzez posiadane Ośrodki specjalistyczne świadczymy również usługi w zakresie szkolenia, weryfikacji i rozszerzania uprawnień spawaczy (Ośrodek Spawalnictwa), usługi transportowo-dźwigowe (Ośrodek Usług Dźwigowych, Napraw i Kontroli Pojazdów), oraz produkcję elementów aluminiowych tj. ścian osłonowych, ślusarki otworowej i wewnętrznej (Ośrodek Produkcji i Usług Montażowych).

Mostostal Zabrze - Holding S.A. posiada Oddział Zagraniczny w Niemczech. Obecnie realizujemy i uczestniczyliśmy w budowie obiektów za granicą m.in.: w Niemczech, Czechach, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, Francji, Hiszpanii, Rosji i na Węgrzech.

Dla naszego stałego Klienta dostarczaliśmy również specjalistyczne konstrukcje pieców szklarskich do takich krajów, jak: Węgry, Rosja, Meksyk oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Poznaj stanowisko: Programista CNC 
CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie ...
Praca Programista CNC