Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Programista .NET C#

Raion Automatyka Mateusz Bąk

Poznań

3 dni temu

RAION SOFTWARE Sp. z o.o.

Ul. Główna 10

61-005 Poznań

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków
  • Rozwijanie oprogramowania do monitorowania i zarządzania produkcją MES,
  • Programowanie aplikacji opartych o bazy danych MS SQL,
  • Programowanie w języku C#.
Wymagania i umiejętności
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (informatyka, automatyka itp.),
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na stanowisku programisty,
  • umiejętność programowania w języku C#,
  • doświadczenie przy pracy z .NET,
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git.
Dodatkowe atuty:
  • znajomość ORM Entity Framework,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • znajomość zagadnień zwiazanych z mikroserwisami,
  • znajomość JavaScript (jQuery, Vue.js, CSS, Bootstrap),
  • umiejętność programowania w innych językach (C, C++, Python),
Oferujemy:
  • pakiet opieki medycznej,
  • darmowe śniadania i owoce,
  • elastyczny czas pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazna atmosfera,
  • możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów.
Preferowane kierunki studiów
  • Wydział Informatyki / automatyka i robotyka,
  • Wydział Informatyki / informatyka,
  • Wydział Elektryczny / automatyka i robotyka,
  • Wydział Elektryczny / informatyka,
Poznaj stanowisko: Programista .NET
.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Praca Programista .NET