Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista .NET

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Poznań

3 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: WZ/IIN/78/06/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • programowanie aplikacji webowych typu SPA,
  • testowanie stworzonego kodu oraz bieżące raportowanie stanu pracy,
  • analiza i zbieranie wymagań w zakresie tworzonego oprogramowania.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w specjalności informatyka lub pokrewne,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 3 lata w specjalności IT,
  • dobra znajomość platformy Microsoft .NET co najmniej w wersji 4.5, a szczególności bardzo dobra, praktyczna znajomość języka C#,
  • umiejętność projektowania i praktycznej implementacji baz danych w środowisku Microsoft SQL Server 2014 lub nowszym oraz tworzenia aplikacji korzystających z tych baz (znajomość T-SQL, Entity Framework),
  • praktyczna znajomość środowiska Visual Studio (wersja 2015 lub nowsza),
  • umiejętność tworzenia aplikacji Internetowych w technologiach: ASP.NET MVC, HTML 5, CSS, JavaScript,
  • znajomość bibliotek AngularJs, Bootstrap, TypeScript, LESS,
  • znajomość metodyk DDD, CQRS oraz TDD,
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT oraz znajomość systemów współpracy grupowej (np. TFS, Azure DevOps)
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • proaktywność.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • prace z wykorzystaniem najnowszych technologii w doświadczonym zespole programistów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, zwanym dalej RODO). Zgodnie z Rozporządzeniem (RODO), w przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do dnia 25.06.2019.

Poznaj

Zarządzamy państwową infrastrukturą kolejową.
Udostępniamy trasy kolejowe dla przewozów pasażerskich i towarowych.
Utrzymujemy i modernizujemy powierzoną nam sieć linii kolejowych z dbałością o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Programista .NET Praca Programista .NET

Aplikujesz na ogłoszenie