Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Programista .NET
Power Media
Kraków
specjalista junior / mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
Praca częściowo zdalna z elastycznym grafikiem dni
rekrutacja online
58 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Programista .NET
Miejsce pracy: Kraków Nr ref.: PR/KR/ND

Dla naszego klienta, będącego właścicielem ogólnopolskiej sieci hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET

 

Dołączając do zespołu będziesz miał okazję pracować z doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. 

 

 

Czym będziesz się zajmować:

 • współpracą przy rozwijaniu autorskiej aplikacji klienta do projektowania mebli w trybie 3D, przy wykorzystaniu m.in. Visual Studio 2013, C#/.NET, SVN, ReSharper, DevExpress, MS SQL, nHibernate, LINQ, Ogre3D oraz wielu innych ciekawych technologii, narzędzi i wzorców projektowych

Od Kandydatów oczekujemy:

 • dobrej znajomości C#/.NET oraz Microsoft Visual Studio
 • umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań
 • dokładności w działaniu
 • min. 3-letniego doświadczenia przy tworzeniu lub rozwijaniu aplikacji typu standalone z użyciem .NET

Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z geometrią i przekształceniami w przestrzeni 2D i 3D.

W zamian otrzymasz:

 • długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę
 • komfortowe warunki pracy w małym i otwartym zespole
 • dużą samodzielność działania
 • ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną
 • dobrą lokalizację biura (blisko centrum, możliwość parkowania samochodu - bez strefy płatnego parkowania)
 • ciekawe wyzwania związane z projektowaniem mebli w trybie 3D

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podobne oferty