Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Programista PHP / Java

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl
Łódź
praca stacjonarna
5252 dni temu

Ogłoszenie numer: 82962, z dnia 2009-12-17

OSI Go3.pl zajmuje się tworzeniem serwisów www, sklepów internetowych, internetowego oprogramowania bazodanowego, systemami zarządzania sprzedażą MLM, pozycjonowaniem i hostingiem

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: PROG Ł-1109/praca

Opis stanowiska

  • projektowanie i konsultowanie technicznych aspektów serwisów WWW
  • wdrażanie aplikacji internetowych w oparciu o język PHP, Java
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • projektowanie i praca nad nowymi projektami

Wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracach nad projektami Web
  • bardzo dobra znajomość PHP (preferowany Zend Framework)
  • dobra znajomość Javy i J2EE. Znajomość frameworków: Hibernate, Spring
  • bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, CSS) i specyfiki aplikacji internetowych
  • znajomość XML
  • min. podstawowa wiedza z zakresu algorytmiki i optymalizacji
  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
Mile widziane:
  • znajomość SVN
  • znajomość rozwiązań Open Source (frameworki, biblioteki)
  • znajomość notacji UML
  • znajomość wzorców projektowych

Oferujemy

  • partnerską i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w różnorodnych projektach informatycznych
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku