Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista PHP Warszawa
Programista PHP / Python (SuiteCRM)

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1300 dni temu

W związku z powiększeniem zespołu w Pionie Produkcji Oprogramowania, Enigma SOI poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
  • Rozwój oraz utrzymanie wewnętrznego systemu CRM (SuiteCRM (PHP)
  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji wewnętrznych używanych w organizacji (Python) (Opcjonalnie)
  • Bieżący nadzór funkcjonalności oprogramowania oraz rozwiązywanie problemów z nimi związanych
  • Aktywny udział w pracach w ramach dostosowywania, implementacji i wspierania aplikacji funkcjonujących, wdrażanych i/lub planowanych w organizacji
  • Administracja i konfiguracja SuiteCRM
Mile widziane:
  • Znajomość/chęć nauki Pythona
Profil:
  • Bardzo dobra znajomość technologii PHP (min 3 lata doświadczenia)
  • Min. 1 rok komercyjnego doświadczenia rozwoju aplikacji SuiteCRM (PHP) - możliwość pracy 100% zdalnie
  • Praktyczna znajomość baz danych MySQL lub PostgreSQL
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w zakresie realizacji przydzielonych zadań
  • Skrupulatność i komunikatywność

Oferujemy:

  • Różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne)
  • Pracę przy autorskich produktach
  • Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, zdobywanie certyfikatów, dofinansowanie do studiów
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Code review, regularny feedback
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • Niekorporacyjną atmosferę, brak openspace, małe zespoły
  • Wyjazdy/wyjścia integracyjne; zajęcia sportowe
  • Doskonałą atmosferę pracy i dobrą kawę
  • Możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin, w układzie dostosowanym do zajęć (min. 4/5 etatu)
Administratorem danych w procesie rekrutacji jest Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 57 10, email: biuro@enigma.com.pl, dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: iod@enigma.com.pl.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie:

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Enigma?

Enigma od 25 lat świadczy usługi w obszarze ochrony informacji, posiadając unikatową wiedzę na polskim rynku. Integralną częścią oferowanych rozwiązań jest szeroko pojmowane bezpieczeństwo specjalne. Dotyczy ono zarówno rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych, jak i całego obszaru architektury i realizacji wdrożenia. Podstawą systemów tworzonych przez firmę Enigma są opracowane i produkowane własne kryptograficzne rozwiązania sprzętowe i aplikacyjne. Atutem tych rozwiązań jest stosowanie wysoko rozwiniętych technologii i algorytmów szyfrowych. Wysoką jakość oferowanych urządzeń i aplikacji kryptograficznych potwierdza ponad 40 certyfikatów ABW i SKW z zakresu przetwarzania informacji niejawnych od klauzuli „Zastrzeżone”, przez „Poufne” i „Tajne” do „Ściśle tajne”.

Najważniejszym elementem wszystkich rozwiązań Enigmy jest gwarantowane bezpieczeństwo realizowanych systemów i przetwarzanych w nich informacji. W ofercie podstawowej są rozwiązania dla służb mundurowych, banków i instytucji finansowych, telekomunikacji, aplikacje wspomagające pracę szpitali i jednostek służby zdrowia oraz systemy transportowe. Projektując i realizując systemy bezpieczeństwa korporacyjnego specjaliści Enigmy wykorzystują rozwiązania własne oraz firm trzecich, zapewniając ich niezawodność, gwarantowaną m.in. wieloletnią współpracą z wiodącymi światowymi producentami i dostawcami rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych.