Programista PHP/SQL

IT CONNECT Sp. z o.o.

Wrocław

54 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

Jeśli chcesz pracować w prestiżowej wrocławskiej organizacji i mieć wpływ na kształt projektowania implementacji czy utrzymania systemów informatycznych to świetnie trafiłeś/łaś.

Podejmując współpracę z nami codziennie będziesz się zajmować:

  • opracowaniem dokumentacji technicznej
  • utrzymaniem i rozwojem aplikacji w portalu
  • czy projektowaniem i budową nowych aplikacji i systemów IT
Wymagania:

Bardzo dobrze jeśli masz:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyka, telekomunikacja lub kierunki pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo doba znajomość PHP 7.x
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, mySQL)
  • znajomość HTML, CSS, JS (AJAX)
  • umiejętność testowania tworzonego kodu
  • umiejętność dokumentowania wykonywanych prac
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dbałość o najwyższą jakość kodu, jego precyzyjnej dokumentacji i testowania

Fantastycznie jeśli znasz:

  • biblioteki JS (React lub Vue)
  • Frameworki Yii, Laravel lub Symfony
  • metodę pracy z repozytorium GIT
Oferujemy:

Po pozytywnie zakończonym procesie rekrutacyjnym z przyjemnością zaproponujemy Ci:

  • zatrudnienie w renomowanej organizacji w oparciu o Umowę o Pracę (do 10 000 tyś brutto)
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • nowoczesny sprzęt oraz dostęp do najnowszych narzędzi wspierających proces tworzenia systemów informatycznych
  • szkolenia

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Poznaj

Dlaczego warto?

Szukasz możliwości rozwoju na rynku IT? Pracuj z nami!
Współpracujemy z wieloma firmami u których rozwijamy działy IT.
IT CONNECT to firma outsourcingowa stworzona z myślą o ludziach poszukujących realizacji w codziennej pracy.
Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak i studentów ostatnich lat i absolwentów IT.

Proces rekrutacji

KrokAnaliza dokumentów aplikacyjnych
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokSpotkanie rekrutacyjne u klienta