Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów
Programista PHP / XHTML / JavaScript / SQL

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE
Chorzów
praca stacjonarna
6283 dni temu

Ogłoszenie numer: 26625, z dnia 2007-02-19

Producent i importer oprogramowania komputerowego. http://www.core.com.pl/praca

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

Poszukujemy dynamicznej osoby do pracy w dziale marketingu przy sprzedaży oferowanych produktów za pomocą zdalnych technik sprzedaży (telefon, internet). Jeśli jesteś osobą z pasją, masz choćby minimalne doświadczenie w handlu, chciałbyś sprawdzić się i osiągnąć coś więcej to zapraszamy do nas! Mile widziani także studenci ostatnich lat studiów zaocznych.

Wymagania

- biegła znajomość PHP, XHTML, JavaScript, SQL, - biegła znajomość zasad programowania obiektowego, - znajomość zasad tworzenia profesjonalnych witryn internetowych, - znajomość zasad pozycjonowania oraz tematyki e-commerce, - znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej, - komunikatywność, pomysłowość, umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy

- stałą pracę w siedzibie firmy w Chorzowie (telepraca wykluczona), - umowę o pracę w stabilnej firmie, - wygodne, spokojne warunki pracy, - uczestnictwo w projektowaniu aplikacji z zakresu e-commerce, - możliwość podejmowania kluczowych dla rozwoju aplikacji decyzji, - możliwość rozwoju umiejętności zawodowych, - możliwość dostosowania planu pracy do ewentualnego planu zajęć na uczelni.