Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Bitnoise - internet software house
Poznań
praca stacjonarna
4427 dni temu

Ogłoszenie numer: 192901, z dnia 2012-03-23

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś programistą, którego głównymi atutami (pomijając konkretną wiedzę i umiejętności) są elastyczność, pomysłowość oraz chęć nauki to właśnie Ciebie chcielibyśmy zobaczyć u siebie w biurze. Szukamy osób, chcących dołączyć do zespołu posiadającego wielu międzynarodowych klientów, wymagających nieustannego nadążania za najnowszymi trendami technologicznymi.

Czekamy na kandydatów z Poznania do pracy w biurze firmy (ul. Promienista 49/1) lub częściowej pracy zdalnej. Okres próbny obowiązkowo w biurze firmy.

Wymagania

  • dobra znajomość PHP 5
  • znajomość OOP
  • znajomość podstawowych wzorców projektowych
  • znajomość architektury MVC
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Co mile widzimy (nie wymagamy, ale chcielibyśmy abyś miał):

  • doświadczenie z frameworkami Symfony, Zend, CodeIgniter, Kohana
  • portfolio zrealizowanych projektów
  • znajomość svn, git
  • znajomość html/css (html 5/css 3)
  • podstawowa znajomość javascript (jQuery, MooTools)
  • zainteresowanie nowymi technologiami (Node.js, NoSQL itp.)
  • znajomość środowiska Mac OS X

Oferujemy

  • wynagrodzenie stosowne do umiejętności (pomiędzy 2500-4000 zł netto)
  • przyjazną i swobodną atmosferę (jesteśmy antytezą korporacji)
  • ciekawe projekty do realizacji
  • współpracę z zagranicznymi klientami
  • okazję do rozwinięcia swoich umiejętności
  • elastyczne godziny pracy