Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

PBSG Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4336 dni temu

PBSG jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w czterech głównych obszarach zarządzania i IT: bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: IT/SDPK/13/2012
Zadania:

Do obowiązków należeć będzie:

  • programowanie nowych rozwiązań na potrzeby spółek grupy kapitałowej
  • udział w projektach unijnych w zakresie modelowania i programowania aplikacji

Wymagania:
  • znajomość frameworków CakePHP i Kohana
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • znajomość PHP 5
  • znajomość silników bazodanowych: FireBird, MS SQL Server 2008
  • znajomości języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • punktualność
  • systematyczność
  • komunikatywność
  • pogodne nastawienie
  • mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę przy różnych projektach (na pewno nie będziesz się nudził/a)
  • wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • system premiowania uzależniony od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników
  • pracę w młodym zespole
  • system szkoleń