Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Nowoczesna Firma S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4199 dni temu

Grupa biznesowa Nowoczesna Firma SA - jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych (prestiżowe wyróżnienie Deloitte 50 Technology Fast), realizująca szereg innowacyjnych projektów internetowych - zarówno z zakresu portali internetowych, jak i web-aplikacji i aplikacji mobilnych dla sektora usług B2B, - zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: Prog-php/praca

Opis stanowiska i zadania przyszłego pracownika
  • projektowanie i tworzenie serwisów oraz aplikacji internetowych w ramach portalu NF.pl
  • projektowanie i tworzenie nowych serwisów tematycznych
  • obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
  • dbałość o niezawodne działanie aplikacji
Wymagania i oczekiwania wobec kandydatów:

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką kierunku informatyka bądź pokrewne

Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę z zakresu:
  • programowania obiektowego z uwzględnieniem języka PHP5.3+,
  • znajomości wzorca MVC i bibliotek Zend Framework
  • znajomości technik pisania bezpiecznego kodu oraz testów jednostkowych
  • SQL w relacyjnych bazach danych MySQL, PostgreSQL  - praca na dużych zbiorach będzie dodatkowym atutem
  • przynajmniej dobrej znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, AJAX, CSS)
  • pracy w środowisku Linux
Profil osobowy wymagany na to stanowisko

Osoba ubiegająca się na stanowisko Programisty PHP powinna

  • być otwarta z dużym poczuciem humoru,
  • samodzielna w zakresie przydzielonych zadań,
  • posiadać umiejętność pracy w dużym zespole projektowym,
  • posiadać umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • sumienna i terminowa,
  • zaangażowana w powierzone jej projekty i zadania,
Oferujemy:
  • stała praca w młodym, dynamicznym zespole w siedzibie firmy Nowoczesna Firma S.A. Warszawa ul. Wiertnicza 141
  • indywidualny plan rozwoju osobistego i zawodowego
  • innowacyjna firma, przyjazna atmosfera, inspirujące pomysły na rozwój
  • stabilne wynagrodzenie
  • dodatkowe pakiety motywacyjne po okresie próbnym
  • nowe doświadczenia przy pracy nad budowaniem portalu internetowego
  • perspektywy awansu i rozwoju zawodowego
Proces rekrutacji
  • Proces rekrutacji będzie składał się z 3 etapów:
  • analiza nadesłanych formularzy aplikacyjnych na podstawie których kandydat zostanie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną
  • rozwiązanie zadania rekrutacyjnego
  • rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy
Dodatkowe informacje:

Forma współpracy: praca na miejscu w biurze w Warszawie
Knowledge Village
ul. Wiertnicza 141
Warszawa - Wilanów, Polska
temat wiadomości powinien zawierać nr ref Prog-php

Nowoczesna Firma Sp. z o.o.zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wyselekcjonowanych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Na CV (życiorys) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/.Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez Nowoczesną Firmę Sp. z o.o.w przyszłości. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów , że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.