Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Bild Presse Polska sp. z o.o. sp. k.
Łódź
praca stacjonarna
4201 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem działu informatyki agencji BILD MEDIA CREATION będącej częścią BILD PRESSE POLSKA, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: Programista PHP 11.2012

Zadania:
  • projektowanie i rozbudowa stron WWW przystosowanych do wielomilionowego ruchu,
  • projektowanie i rozbudowa wewnętrznych systemów informatycznych firmy,
  • tworzenie stron, serwisów internetowych i aplikacji mobilnych,
Wymagania:
  • doskonała znajomość PHP w wersji 5,
  • doskonała znajomość OOP,
  • doskonała znajomość relacyjnych baz danych: MySQL i/lub PostgreSQL,
  • doskonała znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP (najlepiej Yii),
  • znajomość CSS, JavaScript i technologii Ajaxowych,
  • mile widziana znajomość innych języków programowania (Java, Python, ActionScript),
  • mile widziana wiedza z zakresu SEO,
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych,