Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Sunrise System sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3953 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firma Sunrise System sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań
Planowana liczba nowych stanowisk: 2
Wynagrodzenie: 6000,00 zł brutto

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej na rynku, jednej z najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (według rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe), będącej częścią międzynarodowej grupy Bauer Media,
  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • stabilizację - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
  • wynagrodzenie: 6000,00 zł brutto dla pracowników na okresie próbnym,
  • pakiet usług medycznych w renomowanej sieci prywatnych klinik zdrowia,
  • otwartą ścieżkę kariery,
  • wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę,
  • komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania - biura klasy A w biurowcu Delta przy ul. Towarowej, nowoczesne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:

  • administracja i rozbudowa istniejących systemów spółki,
  • tworzenie nowych systemów na potrzeby spółki.

Wymagania:

  • inteligencja, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość HTML/XHTML i CSS,
  • dobra znajomość PHP,
  • dobra znajomość MySQL,
  • dobra znajomość JavaScript,
  • dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość AJAX,
  • znajomość Smarty,
  • umiejętność optymalizacji zapytań SQL,
  • znajomość technologii internetowych,
  • znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami,
  • znajomość systemu Linux,
  • znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie do treści CV zdania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz. 883 ).