Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Expandi sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3190 dni temu

Ogłoszenie numer: 807283, z dnia 2015-09-21

Jesteśmy międzynarodowym zespołem specjalistów z różnych dziedzin, łączącym doświadczenie
w zakresie zaawansowanych technologii z praktyczną wiedzą biznesową.

Jeśli chcesz dołączyć do innowacyjnej, rozwijającej się firmy i pracować z zespołem świetnych ludzi przy projektach największych międzynarodowych korporacji zapraszamy.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Poszukujemy programistów z doświadczeniem posiadających bardzo dobrą znajomości PHP
do pracy w Bielsku-Białej.

Jeśli lubisz wyzwania i chcesz pracować przy unikalnych i ciekawych projektach w doskonałej, zorientowanej na realizację celów atmosferze – dołącz do nas. Obiecujemy, że nie będzie nudno!

Wymagania

  • Biegła znajomość: PHP5, HTML, CSS, MySql, JavaScript, jQuery, Ajax.
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Dbałość o jakość i użyteczność tworzonych rozwiązań.
  • Znajomość i stosowanie dobrych praktyk przy tworzeniu oprogramowania.
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Zdolność analitycznego myślenia i analizy danych.
  • Dodatkowe atuty to: znajomość innych języków programowania, podstawy systemów Unix/Linux.

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat i elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności.
  • Doskonałą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole ludzi lubiących to co robią.
  • Ciekawą i rozwijającą pracę przy tworzeniu systemów dla międzynarodowych korporacji.
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Bielska-Białej w klimatyzowanych biurach.
  • Darmowy wstęp na baseny, siłownie, ściany wspinaczkowe itp. (karta Benefit Multisport)