Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista / Projektant / Analityk IT

Sollers Consulting Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4895 dni temu

Ogłoszenie numer: 127009, z dnia 2010-12-22

Sollers Consulting jest firmą doradczą specjalizującą się w doradztwie operacyjnym. Firma charakteryzuje się efektywnym łączeniem kompetencji biznesowych oraz technologicznych.

Zespół technologiczny firmy zajmuje się między innymi:
  • Budową produktów IT firmy oraz otwartych rozwiązań custom
  • Realizacją wdrożeń systemów IT
  • Udziałem w projektach doradczych w zakresie wdrożeń IT oraz optymalizacji architektury IT naszych Klientów
Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AT/WAW/10

Opis stanowiska

- tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby Klientów - poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań i technologii usprawniających pracę naszych Klientów - opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne — mile widziani studenci ostatniego roku - umiejętność programowania w języku: Java, C++ lub C# - znajomość zagadnień relacyjnych baz danych - znajomość technologii internetowych - dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - udział w szkoleniach i konferencjach - pakiet socjalny (opieka medyczna) - pracę w nowoczesnym, dynamicznym i kreatywnym zespole - po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony