Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Webdeveloper Warszawa
Programista / projektant aplikacji internetowych

Wydawnictwo TE-JOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Warszawa
praca stacjonarna
4108 dni temu

Ogłoszenie numer: 258055, z dnia 2013-02-04

zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie nowych stron www oraz layoutów do aplikacji webowych na bazie dostarczanych plików graficznych (.psd )
  • rozszerzanie funkcjonalności istniejących systemów
  • nadzór techniczny nad stronami WWW

Wymagania

  • wymagana znajomość CMS Joomla!
  • bardzo dobra znajomość PHP/MySQL/CSS
  • dobra znajomość programów Adobe Dreamweaver oraz Adobe Photoshop
  • doświadczenie w zakresie tworzenia serwisów internetowych, potwierdzone konkretnymi przykładami (wymagane portfolio)
  • znajomość technik pozycjonowania
  • wysoki poziom samodzielności i umiejętność pracy w środowisku projektowym

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • elastyczne godziny pracy