Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista-projektant C/C++

ZJEDNOCZONE PRZEDSIĘBIORSTWA ROZRYWKOWE S.A
Warszawa
praca stacjonarna
6404 dni temu

Ogłoszenie numer: 23523, z dnia 2006-10-17

ZPR S.A. - lider w branży rozrywkowej, w związku z dynamicznym rozwojem nowych technologii poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- udział w pracach zespołu projektowego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne, lub student 5-go roku, - dobra znajomość jednego z języków programowania: C, C++, - umiejętność posługiwania się notacją UML, praktyka w tworzeniu i zarządzaniu oprogramowaniem, - umiejętność programowania w środowisku Linux/Unix, - dobra znajomość języka angielskiego, - chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań. Mile widziane: - znajomość wzorców projektowych - znajomość SQL i problematyki baz danych, - znajomość programowania w systemach czasu rzeczywistego, - znajomość zagadnień współczesnej grafiki komputerowej i technik wizualizacji.

Oferujemy

- forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa o dzieło (dla studentów), - możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w zespole zajmującym się, - atrakcyjne warunki finansowe.