Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista-Projektant

Asseco Poland SA
Wrocław
praca stacjonarna
2708 dni temu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w prawie 40 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA).

Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy ponad 18 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: JAV/AC/07/16
Główne zadania:
  • Realizowanie prac projektowych i programistycznych
  • Współpraca z zespołami realizującymi projekt
  • Testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania i stosowanych rozwiązań technologicznych z wykorzystaniem technologii Java/ J2EE w realizowanych projektach
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Wpływanie na rozwój technologiczny produktów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Projektanta/Programisty
  • Umiejętność programowania w Java
  • Bardzo dobrea znajomość technologii J2EE, w szczególności:
    • Javascript  (w tym jQuery)
    • Angular.js
    • HTML
    • CSS
    • JSP
    • Spring MVC
    • Hibernate
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji www oraz we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność swobodnego poruszania się wśród nowych technologii i stosowania ich w praktyce
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
Mile widziane:
  • Znajomość Apache Camel
  • WebServices
  • Oracle DB (SQL, PL/SQL)
Oferujemy:
  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę „Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Olchowej 14” zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."