Najnowsze oferty pracy

  • Senior Tableau DeveloperSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Strzelin, Polkowice, Środa Śląska, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorz
    21 godz.
  • 2 godz.
    Ustrzyki Dolne, Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg
    21 godz.
    Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępolno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin
    21 godz.
    Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów
    21 godz.
    Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość
    21 godz.
    Bytów, Chojnice, Człuchów, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Puck, Słupsk, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo, Kościerzyna, Gdańsk, Gdynia, Sopot
    21 godz.
    Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Słubice, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Świebodzin, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary
    21 godz.
    Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Cieszyn, Częstochowa, Gliwice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Pszczyna, Racibórz, Rybnik, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zawiercie, Żywiec, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, M
    21 godz.
    Bełchatów, Brzeziny, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz
    21 godz.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista SAP ABAP

PRIMEGLOBAL GRUPA DORADCZA S. A.

Wrocław

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2788415, z dnia 2019-11-26

Grupa Doradcza PrimeGlobal zespół kilkudziesięciu konsultantów biznesowych mających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu różnych systemów IT. Wyróżnia nas elastyczność środowiska pracy oraz dobra atmosfera.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • realizacja projektów programistycznych ABAP – moduły SAP
  • dbanie o wysoką jakość rozwiązań.

Wymagania

  • umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość baz danych MS SQL, Oracle, DB2, HANA lub innych
  • zdolności analityczne
  • język angielski lub niemiecki

Mile widziane:

  • znajomość obszaru SAP ABAP,
  • ogólnej znajomość funkcjonalności w modułach SAP,

Oferujemy

  • rozwój nowych kompetencji poprzez współpracę z doświadczonymi programistami
  • samodzielność i autonomia, możliwości pracy zdalnej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi
  • siedziba firmy w samym sercu Wrocławia

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Programista SAP
Programista SAP bierze udział w projektach programistycznych w technologii SAP. Buduje i wdraża nowe rozwiązania technologiczne, przeprowadza również ich testy. Programista SAP powinien mieć ukończone studia informatyczne. Poza tym powinien posiadać wiedzę z zakresu SQL oraz programować w językach Java i C++ . Ważna jest również znajomość języka angielskiego. Istotne na tym ...
Praca Programista SAP